fb-pixel

Regulamin Open

ZASADY SERII OPEN

 1. Zawodnicy zobowiązani są do przestrzegania zasad FAIR PLAY.
 2. Sędzia, wolontariusz zawsze ma rację, decyzja jego jest niepodważalna, nie należy się kłócić. Niektóre zalecenia są dla waszego bezpieczeństwa, dlatego prosimy i ich przestrzeganie.
 3. Głównym celem kategorii OPEN jest pokonywania własnych słabości, sprawdzenie siebie ale również i przede wszystkim zabawa i uśmiech.
 4. W fali OPEN możliwe jest pomaganie sobie ( z wyjątkiem przeszkód na których Organizator zaznaczy że niedopuszczalna jest pomoc osób trzecich), na tych przeszkodach za nie pokonanie zostaną umieszczone rundy karne z obciążeniem lub inne, w przypadku braku możliwości takiej rudny kara w postaci wskazanej ilości burpee.
 5. Każdy zawodnik jest zobowiązany do utrzymania porządku podczas biegu i nie pozostawiania rzeczy typu: opakowania od żeli, rękawiczki, butelki, śmieci,
 6. Można przyjąć pomoc osób z zewnątrz od kibica, sędziego, wolontariusza np. w postaci wody, żelu czy podania rękawiczek.
 7. Zawodnik nie powinien opuszczać trasy, skracać, omijać przeszkody. Każdy zawodnik zobowiązany jest do minimum 1 obowiązkowego podejścia do pokonania przeszkody.
 8. Spośród wszystkich startujących w falach OPEN nagrodzimy również kategorie wiekowe. Szczegółowy opis nagradzania znajduje się w rulebooku.
 9. Startujący uczestnik musi mieć wypisany wyraźnie numer startowy na twarzy.
 10. Zawodnik może próbować pokonać przeszkodę kilkukrotnie, w przypadku niepowodzenia wykonuje wskazaną rundę karną.
 11. Klasyfikacja DRUŻYNOWA, suma 4 najlepszych czasów zawodników jednej drużyny spośród wszystkich fal OPEN  będzie stanowić wynik całej drużyny. Zostaną nagrodzone 3 najszybsze zespoły kategorii Open.